ADWISE RoadMap – FAQ Cena, licence

Jaké typy licencí jsou k dispozici?

V současné době poskytujeme bezplatnou a zkušební (trial) licenci, dále pak licenci Standard (již není k dipozici) a Enterprise. Účelem bezplatné a zkušební licence je vyzkoušet naši komponentu zdarma. Licence Standard je osobní a je určena pro 1 designéra reportů. Pokud máte v úmyslu širší využití naší komponenty ve vaší společnosti – 1 a více designérů reportů a / nebo použití v Power BI Report Serveru nebo Power BI Premium – musíte požádat o podnikovou licenci. Licence není omezena počtem uživatelů, kteří reporty pouze zobrazují.

Mohu vyzkoušet komponentu zdarma?

Ano, bezplatnou verzi lze získat na webu Microsoft AppSource. Omezení bezplatné verze je pouze vodoznak („zkušební verze“) na pozadí. Chceme, abyste si mohli naši vizualizaci vyzkoušet bez omezení, proto jsou všechny funkce přístupné i v bezplatné verzi.

Jaké jsou výhody zkušební verze?

Zkušební verze komponenty je zdarma, plně funkční a bez „vodoznaku“. Zkušební verze je omezena dobou 30-ti dnů. Poté, jakmile vyprší platnost licenčního klíče pro zkušební verzi, bude „vodoznak“ znovu viditelný. K odeslání licenčního klíče potřebujeme pouze Vaše kontaktní informace (email). Není nutná žádná registrace, můžete zažádat zde.

Jak si mohu zakoupit licenci Standard (již není k dipozici)?

Nákup probíhá na našich webových stránkách. Budete dotázáni na vaše kontaktní informace pro specifikaci fakturačních údajů (společnost, adresa atd.) a váš email pro zaslání licenčního klíče. Zde si můžete zakoupit licenci pro 1 osobu / designéra reportů. Licence Standard není omezena počtem uživatelů, kteří přehledy zobrazují. K platbě je vyžadována platební karta.

Jak a kdy získám licenční klíč Standard (již není k dipozici)?

Po zakoupení vám zašleme (obvykle do 1 pracovního dne) emailem licenční klíč a digitální kopii faktury. Licenční klíč musíte přes tlačítko v horním pravém rohu komponenty („License key“). Váš licenční klíč je platný jeden rok, poté se komponenta vrátí na bezplatnou verzi).

Jak si mohu zakoupit licenci Enterprise?

Pro licenci Enterprise budeme potřebovat více informací o Vaší společnosti a zamýšleném použití komponenty (počet uživatelů atd.). Obvykle do 2 pracovních dnů vás budeme kontaktovat na uvedený email, abychom nastavili konkrétní podmínky použití komponenty a cenu. O podnikovou licenci můžete požádat zde. Podniková licence je obvykle platná jeden rok.

Jaké jsou výhody licence Enterprise?

S licencí Enterprise dostanete speciální instalační balíček s předvyplněnými licenčními informacemi pro celofiremní distribuci tak, aby ji mohl používat kdokoliv ve Vaší společnosti. Také můžeme komponentu přizpůsobit vizuálnímu stylu Vaší společnosti, např. doplněním konkrétního písma nebo barev, atd. tak, aby vyhovovaly vašim konkrétním potřebám.

Jak mohu provést platbu?

Za licenci Standard je možné platit pouze kreditní kartou (Visa, MasterCard,…). Používáme platební službu GoPay. Pokud jde o licenci Enterprise, způsob platby závisí na vzájemně dohodnutých smluvních podmínkách.

Existuje nějaká přirážka (daně, clo) k ceníkové ceně?

Pro firemní zákazníky (s vyplněným DIČ): CZ = cena + 21% DPH; EU = cena bez DPH; mimo EU = cena bez DPH. Pro individuální zákazníky (bez uvedeného DIČ): CZ = cena + 21% DPH; EU = cena + 21% DPH; mimo EU = cena bez DPH.

Další informace

Základní informace a cenové plány | Uživatelská příručka | Obchodní a licenční podmínky | Ochrana osobních údajů