ADWISE RoadMap – FAQ Cena, licence

Jaké typy licencí jsou k dispozici?

V současné době poskytujeme bezplatnou a zkušební (trial) licenci, dále pak licenci Enterprise. Účelem bezplatné a zkušební licence je vyzkoušet naši komponentu zdarma. Pokud máte v úmyslu širší využití naší komponenty ve vaší společnosti – 1 a více designérů reportů a / nebo použití v Power BI Report Serveru nebo Power BI Premium – musíte požádat o podnikovou licenci. Licence není omezena počtem uživatelů, kteří reporty pouze zobrazují.

Mohu vyzkoušet komponentu zdarma?

Ano, bezplatnou verzi lze získat na webu Microsoft AppSource. Omezení bezplatné verze je pouze vodoznak („zkušební verze“) na pozadí. Chceme, abyste si mohli naši vizualizaci vyzkoušet bez omezení, proto jsou všechny funkce přístupné i v bezplatné verzi.

Jaké jsou výhody zkušební verze?

Zkušební verze komponenty je zdarma, plně funkční a bez „vodoznaku“. Zkušební verze je omezena dobou 30-ti dnů. Poté, jakmile vyprší platnost licenčního klíče pro zkušební verzi, bude „vodoznak“ znovu viditelný. K odeslání licenčního klíče potřebujeme pouze Vaše kontaktní informace (email). Není nutná žádná registrace, můžete zažádat zde.

Jak si mohu zakoupit licenci Enterprise?

Pro licenci Enterprise budeme potřebovat více informací o Vaší společnosti a zamýšleném použití komponenty (počet uživatelů atd.). Obvykle do 2 pracovních dnů vás budeme kontaktovat na uvedený email, abychom nastavili konkrétní podmínky použití komponenty a cenu. O podnikovou licenci můžete požádat zde. Podniková licence je obvykle platná jeden rok.

Jak mohu provést platbu?

Za licenci Enterprise je možné platit kreditní kartou (pouze Visa a MasterCard) nebo bankovním převodem. Používáme ověřenou a bezpečnou platební službu GoPay.

Existuje nějaká přirážka (daně, clo) k ceníkové ceně?

Pro firemní zákazníky (s vyplněným DIČ): CZ = cena + 21% DPH; EU = cena bez DPH; mimo EU = cena bez DPH. Pro individuální zákazníky (bez uvedeného DIČ): CZ = cena + 21% DPH; EU = cena + 21% DPH; mimo EU = cena bez DPH.

Další informace

Základní informace a cenové plány | Uživatelská příručka | Obchodní a licenční podmínky | Ochrana osobních údajů