Tvoříme tým konzultantů s expertními znalostmi a osobním přístupem

V průběhu své kariéry jsme působili na vysokých manažerských pozicích v českých, zahraničních i velkých mezinárodních společnostech, v poradenských firmách, státní správě i startupech. Vedeme komplexní projekty pro přední české i zahraniční společnosti, zejména v oblasti financí a automobilového průmyslu. Jsme projektoví manažeři, analytici, IT specialisté, programátoři i datoví specialisté. Během naší spolupráce s vámi se staneme součástí vaší společnosti. Jsme otevření a máme rádi osobní přístup. Naše práce nás baví.

Erik Dianiš Erik je jedním ze tří zakladatelů naší společnosti. Už téměř 20 let stojí v jejím čele a zosobňuje kreativní a vizionářskou duši firmy. Erik je zkušeným konzultantem se zaměřením na vytváření neotřelých inovativních řešení v oblasti business intelligence. Jeho vášní jsou digitální technologie.
Martin Fojtík Martin patří k zakladatelům firmy. Je zodpovědný za její vedení a udržuje bigger picture. Je zkušeným konzultantem se znalostmi a zkušenostmi v oblasti procesního řízení. Vedl mnoho projektů spojených s procesní optimalizací, definicí KPI a reportingem. Skvěle se vyzná v systémech kvality. Martin je velikou posilou našeho běžeckého týmu.
Zdeněk Musialek Zdeněk má mnohaleté zkušenosti v oblasti procesního řízení. Zaměřuje se především na finanční instituce. Jeho specializací je optimalizace kapacitní vytíženosti pracovníků, řízení prodejních činností a nastavování business modelů. Zdeněk je srdcem našeho maratonského týmu:)
Martin Krúpa Martin je náš talentovaný IT guru - vede IT projekty od analýzy, vývoje, přes implementaci a testování až po jejich řízení. Je zkušeným konzultantem v oblasti vedení projektů, má vynikající znalosti a zkušenosti v oblasti procesní analýzy - především ve zefektivňování procesů. Martin je muzikant a sportovec tělem i duší:)
Barbora Horváthová Bára je kreativní element kolektivu, dodává ženský vhled. Pečuje o firemní kulturu a zázemí, marketing a interní komunikaci i corporate identity. Nejraději ze všeho kreativně tvoří.
Michael Zítek Michael vyniká znalostmi v oblasti ICT. Specializuje se na automatizaci procesů, navrhování a vývoj aplikací na základě požadavků klienta. Využívá své rozsáhlé zkušenosti z řízení projektů a řízení ICT. Zaváděl systémy řízení v několika společnostech. Jako správný člen našeho týmu sportuje, rád cestuje a fotí.
Martin Horváth Martin je naším zkušeným konzultantem a dlouholetým členem týmu. Má jedinečnou schopnost analytického myšlení a bohaté zkušenosti v řízení projektů v oblasti bankovnictví, státní správy, dopravy a energetiky. Zaměřuje se na vytváření a implementaci koncepcí. Baví ho hledání efektivních řešení.
Marek Vosecký Marek má za sebou úspěšné projekty v oblasti business poradenství, působil také jako projektový manager, má zkušenost s projekty v oblasti optimalizace, se zákaznickými procesy, správou back office i s vedením projektů. Vedle toho se také naplno věnuje svému start-upu, který pomáhá dětem s cystickou fibrózou. Za což mu patří náš velký obdiv:)
Michal Hrabec Michal při své konzultantské práci využívá zkušenosti s vedením start-upů, stejně jako zkušenosti s návrhem kritických aplikací při hledání chytrých a jednoduchých řešení. Pokud zrovna nekonzultuje, tak běhá, nebo cestuje a potom o tom s oblibou píše (nejen do šuplíku, ale i do časopisů:)).

24

LET NA ČESKÉM TRHU

200+

projektů

4750

MANDAYs ročně

11

ČLENŮ TÝMU

14250

ŠÁLKŮ KÁVY ročně

4999km

uběhnutých ročně

NAŠI KLIENTI