Zákaznická spokojenost s Adwise Satisfacto

Satisfacto poskytuje ucelenou analýzu zákaznické spokojenosti uživatelů mobilních aplikací, produktů a služeb. Naše platforma představuje nákladově efektivní nástroj pro vyhodnocení velkého objemu uživatelských recenzí na internetu. Přehledné, vizuálně atraktivní dashboardy a reporty Vám přináší unikátní informace o zákazníkově zpětné vazbě na aplikaci nebo produkt.

Benchmarking trhu
Přehledné statistiky o tom, jak si stojí z hlediska hodnocení vaše aplikace v porovnání s konkurencí. Trendy ve vývoji hodnocení a hlavní změny.

Hlas a Cesta zákazníka
Kategorizace obsahu recenzí umožňující sledování a vyhodnocení požadavků zákazníků, problémů s aplikací, oblíbených funkcí a dalších vlastností.

Inovační tempo
Přehledná roadmapa znázorňující verze aplikací konkurence v čase, včetně popisů releasů a vyhodnocení klíčových funkcionalit a dopadu verzí na rating.

Vlastní analytiky
Možnost rychlého přizpůsobení reportů a analytiky podle Vašich požadavků. Kontinuální rozšiřování platformy o nové funkce a analytiku.

Představení Satisfacto

Strukturovaná zpětná vazba

Naše platforma umožňuje rychle a přesně vyhodnotit nestrukturovaná data z internetu zahrnující uživatelské recenze, komentáře, příspěvky. Satisfacto poskytuje strukturovaný a detailní pohled na zákaznickou spokojenost a zkušenost s mobilními aplikacemi i standardními produkty.

Strojové učení pro úsporu nákladů

Vysoký stupeň automatizace a využití strojového učení nám umožňuje nabídnout cenově výhodné řešení, které dokáže vyhodnotit velký objem dat – uživatelských recenzí a příspěvků. Řešení obsahuje bohatou nabídku předem připravených dashboardů, reportů i analýz se snadnou možností přizpůsobení a úprav.

Data pro podporu rozhodování

Platforma Satisfacto se od konkurence odlišuje strukturovaným a detailním vyhodnocením dat. Výsledky, které poskytuje, Vám umožní analyzovat vlastnosti produktu včetně sentimentu uživatelských názorů a dále srovnávat vlastností produktů s konkurencí.

Využití

Analýza zákaznické spokojenosti

Platforma

Microsoft Azure, Microsoft Power BI

Obsah

Balík dashboardů a reportů, pokročilá analytika

Řešení

Software jako služba, Report jako služba, Tržní analýza

Kontakt

satisfacto@adwise.cz

Pojďme se sejít! (Satisfacto)

Microsoft Azure + Microsoft Power BI

Naše řešení je postaveno na moderních cloudových technologiích Microsoft.
Platformu lze využívat v cloudu, nebo ji snadno integrovat do vlastního prostředí.


Využití pokročilé strojové klasifikace a strojového učení přináší vysokou škálovatelnost,
široké možnosti využití a velmi dobrou relevanci analýzy spokojenosti zákazníků.