Vývoj Microsoft Power BI vizuálů na míru

Není na čase vyměnit Váš starý report v Power Pointu za moderní, interaktivní a dynamickou Power BI verzi? Potřebujete zvýšit vizuální účinek a vypovídací schopnost Vašeho Power BI reportu? Chybí Vám v Power BI potřebná vizuální komponenta? Tak či onak, vyvineme pro Vás řešení na míru.

Jasnější představa, rychlejší odezva

Výhody vizuálů na míru

Rostoucí komplexita dat staví vlastníky procesů před výzvu, jak nejlépe znázornit realitu. Vhodná vizualizace dat totiž podporuje správné rozhodovací, kontrolní a eskalační mechanismy. Potřebná vypovídací schopnost reportů přitom není vždy dosažitelná běžně dostupnými nástroji. Díky vývoji Power BI vizuálů na míru lze omezení standardních nástrojů překlenout a u příjemců reportů posílit schopnost akce, odezvy i uživatelský komfort. Tím podpoříte agilitu a spolupráci ve svých týmech. Power BI reporty lze standardně zobrazit online, na mobilních zařízeních nebo včlenit do Microsoft Teams.

Průběh implementace

Máte-li představu, jak má Váš report, dashboard či vizuál vypadat, naplánujte si schůzku s naším Custom Visuals týmem. Představu nám můžete popsat slovy nebo i na kus papíru a my Vám ji převedem do podoby funkčního řešení. Při vývoji našich vizualizací využíváme vlastní osvědčené postupy a odvětvové standardy platné pro vývoj aplikací, které zajistí splnění požadavků ke spokojenosti klienta, dodržení parametrů projektu a dodání účelné, výkonné a stabilní vizualizace. Samozřejmostí je společné otestování, předání dokumentace a zaškolení uživatelů.

Certifikace bezpečnosti

Certifikace aplikace ze strany Microsoft může být podmínkou nasazení ve Vašem firemním prostředí. Požadavky a průběh certifikace jsou určovány Microsoftem. Pokud budete certifikaci aplikace vyžadovat, zajistíme vše potřebné a dodáme aplikaci již certifikovanou. Certifikace nicméně zabere určitý čas, typicky 3 až 6 měsíců.

Doba a cena implementace

Doba, za kterou aplikaci vyvineme, závisí zejména na složitosti aplikace, většinou zabere 4-6 týdnů. V případě potřeby je možné se dohodnout na expresní dodávce do 3 týdnů. Náklady na vývoj aplikace záleží též především na požadované funkčnosti. Po konkretizaci Vašeho záměru Vám zašleme cenovou nabídku s fixní cenou, za kterou dílo dodáme.

Platforma

Microsoft Power BI

Služba

Design a vývoj vlastních vizuálů

Průměrná doba realizace

4 až 6 týdnů

Cena

Fixně domluvená cena

Kontakt

visuals@adwise.cz

Pojďme se sejít! (Custom Visuals)